» Strona główna
» Kim jesteśmy
» Oprogramowanie
» Sprzęt komputerowy
» Szkolenia/Wdrożenia
» Współpraca
» Kontakt

 
 

Asseco WAPRO E-sklep Biznes DOS

WF-MAG e-sklep jest znakomitą propozycją dla małych i średnich podmiotów, które pragną postawić pierwsze kroki w kierunku handlu internetowego. Rozwój tej formy handlu wydaje się nieunikniony ze względu na liczne przewagi w stosunku do klasycznego modelu sprzedaży. Dwie najważniejsze spośród nich to możliwość sprzedaży 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz zdecydowanie niższe koszty obsługi klienta. WF-MAG e-sklep ma umożliwić naszym klientom zaistnienie w gronie firm należących do nowej e-gospodarki, przy niewielkim nakładzie kosztów.

WF-MAG e-sklep to wynik połączenia funkcjonalności pełnego wariantu programu WF-MAG STANDARD oraz pakietu KUPIEC - produktu krakowskiej firmy B2B. Oprócz tradycyjnych funkcji obsługi magazynów i sprzedaży, umożliwia publikowanie oferty handlowej firmy na stronach WWW oraz zbudowanie sklepu internetowego. Pakiet daje użytkownikom możliwość umieszczania swoich ofert w jednym z największych w kraju pasaży handlowych Getin.pl.

WF-MAG e-sklep w sposób automatyczny generuje strony WWW z cennikami i ofertą. Informacje o cenach i towarach pobierane są bez ingerencji operatora, bezpośrednio z bazy danych programu WF-MAG STANDARD. Każda zmiana w systemie sprzedaży (istnieje oczywiście możliwość konfiguracji zakresu prezentowanych danych) zostaje sposób automatyczny uwidoczniona w odpowiedniej formie na serwerach internetowych. Stworzony w ten sposób sklep internetowy umożliwia klientom przeglądanie oferty oraz złożenie zamówienia na wybrane produkty. Zamówienia docierają do właściciela sklepu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

WF-MAG e-sklep umożliwia również zarządzanie polityką ofertową, zgodnie z przyjętą przez firmę klasyfikacją (grupami) odbiorców. Do obsługi sieci klientów, prowadzenia korespondencji handlowej, ogłaszania promocji i ofert specjalnych wystarczy jedna osoba. Niewątpliwą zaletą rozwiązania jest jego łatwa obsługa, nie wymagająca specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki jak również specjalnych zasobów technicznych. Pakiet może być rozszerzony o dodatkowe funkcje do obsługi sieci dystrybucji z wykorzystaniem tanich łącz internetowych.

powrót

   
 
  Copyright (C) 2004-2006 Mikromera