» Strona główna
» Kim jesteśmy
» Oprogramowanie
» Sprzęt komputerowy
» Szkolenia/Wdrożenia
» Współpraca
» Kontakt
» Promocje i Nowości
» Praca

----------------------------------
 

Oprogramowanie SAGE Symfonia

Sage Symfonia jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych klasy ERP w Polsce. Sztandarowym produktem spółki jest rodzina programów i usług SYMFONIAŽ. Firma wchodzi w skład Grupy Sage notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ta należy do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Rozwój lokalnych rozwiązań, optymalnie dostosowanych do specyfiki danego kraju i potrzeb przedsiębiorstw, wyróżnia jej strategię spośród wielu firm na całym na świecie.

Systemy SYMFONIA tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONIIŽ w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do róznych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

SYMFONIAŽ Forte - rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb
(50 - 1000 użytkowników),

SYMFONIAŽ Premium - przyjazny i elastyczny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony dla małych i średnich firm (5 - 250 użytkowników),
Finanse i Księgowość Premium
Analizy Finansowe Premium
Środki Trwałe Premium
Kadry i Płace Premium
Płace Premium
Handel Premium
Faktura Premium
Mała Księgowość Premium

SYMFONIAŽ Start - łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. (1 - 3 użytkowników).
Mała Księgowość Start
Handel Start
Faktura i Kasa start

   
 
  Copyright (C) 2004-2006 Mikromera