» Strona główna
» Kim jesteśmy
» Oprogramowanie
» Sprzęt komputerowy
» Szkolenia/Wdrożenia
» Współpraca
» Kontakt
» Promocje i Nowości
» Praca

---------------------------------- 


Kim jesteśmy

Firma MikroMera istnieje już od 1990 roku. Głównym kierunkiem działania firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna średnich i małych firm. Przez minione lata dokładnie poznaliśmy specyfikę polskiego rynku. Wiemy, czego oczekują klienci i jesteśmy w stanie sprostać ich wymaganiom.

Głównymi obszarami naszych działań są:

OPROGRAMOWANIE. Dostarczamy oprogramowanie znanych i sprawdzonych producentów takich jak: Asseco BS (oprogramowanie Asseco WAPRO), SAGE (oprogramowanie Symfonia), CDN Comarch, HUMANSOFT. Oferowane przez nas oprogramowanie posiada gwarancje zgodności z polskim ustawodawstwem.

SZKOLENIA I WDROŻENIA. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi programów użytkowych u klienta, ponieważ uważamy że tylko tak poświęcimy mu maksimum uwagi.

INSTALACJA SIECI i SPRZĘT KOMPUTEROWY. Naszym klientom oferujemy sprzęt komputerowy najnowszej generacji i wysokiej niezawodności. W naszej ofercie znajdują się komputery stacjonarne i przenośne, drukarki atramentowe i laserowe, aparaty cyfrowe, nagrywarki zewnętrzne, monitory CRT i LCD jak również liczne akcesoria eksploatacyjne. Prowadzimy również sprzedaż i fiskalizację drukarek fiskalnych firmy POSNET.

   
 
  Copyright (C) 2004-2006 Mikromera