» Strona główna
» Kim jesteśmy
» Oprogramowanie
» Sprzęt komputerowy
» Szkolenia/Wdrożenia
» Współpraca
» Kontakt

 
 

 


Opis programu

Dla kogo?

humansoft HermesMałaFirma to pakiet zintegrowanych modułów tworzących doskonałe narzędzie do obsługi niewielkich przedsiębiorstw, prowadzących transakcje handlowe na terenie kraju. Program automatyzuje większość czynności wykonywanych podczas codziennej pracy w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Prosta obsługa systemu, bogata funkcjonalność, a także przystępna cena sprawiają, że program chętnie wykorzystywany jest przez małe podmioty rozpoczynające działalność a także te, które dotychczas nie zinformatyzowały jeszcze swojego przedsiębiorstwa.

Dla firm wieloodziałowych system udostępnia mechanizmy pozwalające wymieniać dane drogą elektroniczną z centralą. Umożliwia zarówno eksport dokumentów do centrali oraz import zapłat klientów z centrali do oddziału automatycznie uaktualniając rozrachunki z kontrahentami.

Konstrukcja systemu:

humansoft HermesMałaFirma zbudowany jest z modułów. Taka konstrukcja programu zapewnia firmie, możliwość stopniowej rozbudowy programu zgodnie z jej bieżącymi potrzebami. Na początek możliwe jest zakupienie najprostszej wersji systemu – modułu „Sprzedaż”, a następnie, w dowolnym momencie, nabycie kolejnych modułów wspomagających np. prowadzenie księgowości, rachuby płac i kadr, obsługi serwisu itp.

Na całość systemu humansoft Hermes MałaFirma składają się:

Moduł „Sprzedaż” (cześć handlowo-magazynowa)
Zarządzanie kontaktami (CRM)
Księga handlowa
Książka Przychodów i Rozchodów
Środki trwałe
Kadry i płace
Produkcja
Zlecenia usługowe
Plany transakcji
Zalety systemu:

Integracja modułów humansoft Hermes MałaFirma pozwala pracować na wspólnej bazie danych. Zaletą takiego rozwiązania jest jednokrotne wprowadzanie wszelkich danych do systemu a także automatyzacja wszelkich księgowań oraz spójność informacji finansowych. Dokumenty nigdy nie wymagają ponownej rejestracji. Podlegają jedynie obróbce w odpowiednich działach firmy, które dysponują jednym i tym samym źródłem danych.

humansoft HermesMałaFirma to przede wszystkim:

Prosta instalacja i obsługa programu
Rozbudowany system uprawnień z hasłami dla poszczególnych użytkowników
System ostrzeżeń (np. o zadłużeniu odbiorcy, sprzedaży poniżej ceny zakupu itp.)
Automatyczna weryfikacja numeru NIP, REGON, konta bankowego
Kalkulator reszty
Intuicyjny mechanizm wyszukiwania kartotek kontrahentów i artykułów,
Automatyczna archiwizacja danych
Możliwość tworzenia własnych wydruków wg. potrzeb użytkownika
Możliwość eksportowania danych do innych systemów, np. arkusza kalkulacyjnego Excel
Definiowanie zawartości i sposobu wyświetlania danych tabelarycznych na ekranie
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi:
- kasami i drukarkami fiskalnymi
- wagami elektronicznymi
- czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych
- kolektorami danych
Możliwość uporządkowania danych po awariach komputera
Praca w sieci komputerowej (max. 5 stacji)

Pomyśl o przyszłości firmy! Skuteczne zarządzanie firmą!

Rozwój małej firmy zazwyczaj wiąże się z potrzebą posiadania systemu o większej funkcjonalności i większym stopniu zaawansowania technologicznego. Dlatego też warto, już przy zakupie pierwszego systemu, pomyśleć o przyszłych potrzebach firmy i wybrać program, który umożliwi łatwy transfer danych do nowej aplikacji.
Takie rozwiązanie zapewnia humansoft HermesMałaFirma, który kompatybilny jest z pozostałymi programami Humansoft wspierającymi zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach (humansoft HermesStandard i humansoft HermesSQL). Taka cecha programu sprawia, że przejście na większy system odbywa się w prosty i szybki sposób. Transferowi podlegają wszelkie zgromadzone w programie dane, a także ustawienia konfiguracyjne, które w razie potrzeby można modyfikować.

Zastosowanie podobnego interfejsu we wszystkich aplikacjach Humansoft sprawia, że obsługa nowego programu nie powoduje żadnych trudności użytkownikom, którzy pracowali na systemie humansoft HermesMałaFirma.

Minimalne wymagania systemowe:

- Komputer z systemem operacyjnym Windows 98/2000/XP
- Karta graficzna o rozdzielczości 800x600 , min. 256 kolorów
- Praca w sieciach : Windows NT/2000, Novell Netware

» Cennik

   
 
  Copyright (C) 2004-2006 Mikromera