» Strona główna
» Kim jesteśmy
» Oprogramowanie
» Sprzęt komputerowy
» Szkolenia/Wdrożenia
» Współpraca
» Kontakt
» Promocje i Nowości

---------------------------------- 

 

Comarch OPT!MA

Opis programu

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Takim rozwiązaniem jest Comarch OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

Comarch OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z Comarch OPT!MA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi Comarch ASYSTA.

Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program Comarch OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy.

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet za pośrednictwem platformy ASP - Comarch Online. (www.comarch.pl/cdnonline). Wybór Comarch Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

Comarch OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez dodatkową opcję eksportu dokumentów w formacie EDI/ECOD (Electronic Data Interchange).

Klienci Comarch dodatkowo mogą zakupić po niższej cenie pakiet COMARCH ECOD Komunikacja (ECOD Organizer i ECOD Connector).

System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet i kodów kreskowych oraz panele dotykowe.

Technologia

Program Comarch OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych.

Comarch OPT!MA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2005.

Comarch OPT!MA współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista.

Comarch OPT!MA współpracuje z innymi aplikacjami zintegrowanymi. O jakości rozwiązań i integracji świadczy certyfikat Działa z Comarch OPT!MA.

System doskonale integruje się z pakietem Microsoft Office 2003 i arkuszem kalkulacyjnym Open Office Calc.

Program jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.

Program Comarch OPT!MA odpowiada na potrzeby bieżącego funkcjonowania firmy i prognozowania jej działalności

» Więcej informacji o produkcie
» Cennik

   
 
  Copyright (C) 2004-2006 Mikromera